Tartu Aspergeri sündroomiga täiskasvanute tugigrupp

Esimene tugigrupp Tartus toimub 16. novembril 2015. aastal kl 19-21 Tartu Herbert Masingu Koolis (aadress Vanemuise 33). Tulla võib ka koos tugiisikuga. Eelnev registreerimine ei ole vajalik.

Aeg ja koht

Üks korda kuus iga kuu kolmandal esmaspäeval Tartu Herbert Masingu kooli ruumides.

Sihtrühm


Aspergeri sündroomi ja autismidiagnoosiga noored ja täiskasvanud inimesed ja ka diagnoosimata inimesed, kes end põhjendatult seostavad Aspergeri sündroomi või autismiga.

Eesmärk

Parandada Aspergeri sündroomiga või autistlike inimeste toimetulekut, enesehinnangut, elukvaliteeti ja suhtlemisoskusi üksteist toetava suhtlemisvõimaluse kaudu, kus võimalikult palju arvestatakse nende neuroloogiliste eripäradega ja soositakse kogemuste vahetamise kaudu neuroloogiliste erinevuste paremat mõistmist ning aktsepteerimist.

Tugigrupi tegevused:

  • vestlused igapäevaelu puudutavatel teemadel
  • üksteisega kogemuste jagamine

Juhendajad

Aspergeri sündroomiga kogemusnõustaja koolituse läbinud juhendaja puudumisel on juhendajateks vaheldumisi tugigrupi need liikmed, kes tunnevad soovi või valmisolekut vajadusel vestlust modereerida.

Lisateave:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
https://aspiyhing.wordpress.com/tartu-aspergeri-sundroomiga-taiskasvanute-tugigrupp/

Teated