Tartu Herbert Masingu Kool otsib uueks õppeaastaks matemaatikaõpetajat, keemiaõpetajat, klassiõpetajat, sotsiaalpedagoogi, juhiabi-personalitöötajat, psühholoogi

Avaldus, CV ning haridust tõendavate dokumentide koopia saata 11. juuniks 2017 aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Konkursil osalejale esitatavad nõuded:

Nõutav vastavus HTM-i kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele.

Lisaküsimuste korral saab infot:

Kontaktiisik: Tiina Kallavus

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Telefon: +372 53403042

Tartu Herbert Masingu Kool otsib tugiisikuid 

Lapse tugiisiku teenuse eesmärk on tagada lapsele turvaline ja toetav kasvukeskkond ning toetada tema iseseisvat toimetulekut olukordades, kus ta vajab sotsiaalsete, majanduslike, psühholoogiliste või tervislike probleemide tõttu juhendamist, julgustamist ja motiveerimist.

Tugiisik teeb koostööd lapse seadusliku esindaja või hooldajaga ning soodustab nendevahelisi häid suhteid.

Tugiisik töötab lapsega tööpäeviti koolitundide ja huvihariduse tegevuste ajal.

Isikuomadused:

  • tahe ja motivatsioon töötada puudega lapsega;
  • hea kohanemisvõime, paindlikkus ja kannatlikkus;
  • tolerantsus, heasüdamlikkus;
  • kohusetundlikkus, kokkulepetest ja tööaegadest kinni pidamine;
  • rõõmsameelsus ja positiivne ellusuhtumine;

Tugiisik peab olema vähemalt keskharidusega. Kasuks tuleb haridus sotsiaaltöö, pedagoogika, psühholoogia, eripedagoogika valdkonnas või selle omandamine või töökogemus puudega lastega.

Tugiisikutööst huvitatutel palume saata CV ja motivatsioonikiri aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisaküsimuste korral saab infot:

Kontaktiisik: Evelin Tamm

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Telefon: +372 56468948

 

 

Teated