Vanemate kool

Pakume lastevanematele avatud koolitusi ja tugigruppides osalemise võimalust. Kõik koolitused on üles ehitatud selliselt, et lapsevanem saaks mõtteid, teadmisi ja ideid, kuidas oma lapse ja perega seotud teemasid võimalikult elutervelt mõtestada ja ümber mõtestada selleks, et kodune elu muutuks rahulikumaks ja rõõmsamaks ning kõigi pereliikmete toimetulek ning heaolu suureneksid.Nii koolitused kui tugigrupis osalemine on kõikidele lapsevanematele avatud ja tasuta (hoolimata lapse vanusest, koolist või lasteaiast, elukohast vm), etteregistreerimine ei ole vajalik.

Õpetajatel, spetsialistidel, kooli- või lasteaiatöötajatel soovitame osaleda nendel kompetentsikeskuse koolitustel, mis on läbi mõeldud ja üles ehitatud lasteaia- või koolikeskkonna tingimusi ja väljakutseid silmas pidades ning keskenduvad neile pedagoogilistele praktikatele, millest lastevanematele mõeldud loengutes tingimata ei pruugi juttu tulla. Kõikidele Tartu linna haridustöötajatele on kompetentsikeskuse koolitustel osalemine tasuta.

Koolitused

Kõik koolitused toimuvad hübriidvormis – koolimajas (Vanemuise 33) ja VEEBIS.

Kõik koolitused algavad kell 18. Koolituse kestuseks on 60-90 minutit. Koolitusel osaleda võib veebi teel ka anonüümselt. Koolitajateks on Tartu Herbert Masingu Kooli töötajad. Täpsem info Umberto Dorus Geerts (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Lapsevanemate tugigrupp veebis

Tugigrupp on suunatud kõikidele lapsevanematele, kes tunnevad, et tahaksid kogenud spetsialisti juhtimisel arutleda koos teiste vanematega oma lapse, tema käitumise ja toimetuleku teemadel. Võimalus kokku saada teiste lastevanematega, jagada kogemusi, saada infot ja uusi ideid. Tugigruppi juhib kooli sotsiaalpedagoog Umberto Dorus Geerts

Kohtumisel saab osaleda selle LINGI kaudu. Osalemine on kõikidele lapsevanematele (hoolimata lapse vanusest, koolist või lasteaiast, elukohast vm) tasuta.

Kõik kohtumised algavad kell 18. Kohtumise kestuseks on 60-90 minutit. Tugigrupi kohtumisel ei ole nõuet kaameraga osalemiseks.