Tomatise® meetod töös autistlike lastega

28. mail kell 17.30-19.00 toimub Tartu Herbert Masingu Koolis koolitus „Tomatise® meetod töös autistlike lastega“. Koolitust viib Aleksandra Kardum Horvaatia autismikeskusest. Aleksandra on muusikaterapeut, perenõustaja ja Tomatise® meetodi rakendaja.

Tomatise® meetodit kirjeldatakse rakendajate poolt nii: meetod on loomulik lähenemine neurosensoorsele stimulatsioonile. Selle kuulamisprogrammid muudavad reaalajas muusikat ja häält, et haarata aju tähelepanu ja arendada motoorseid, emotsionaalseid ja kognitiivseid oskusi.

Inglise keeles on meetodi kohta võimalik lähemalt lugeda: https://www.tomatis.com/en

Koolitusel annab Aleksandra ülevaate meetodi olemusest ja selle kasutusvõimalustest. Koolitus toimub inglise keeles, järeltõlkega eesti keelde.

Anna oma osalemissoovist teada siin: https://goo.gl/forms/FjhSC0Ud9GA78N8M2

Motiveeriva intervjueerimise harjutustunnid

Hea MI huviline! Tartu Herbert Masingu Kool ja Eesti Motiveeriva Intervjueerimise ja Treeningu Assotsiatsioon (EMITA) kutsuvad sind MI harjutustundidele.
Harjutustunnid on suunatud kõikidele huvilistele, kes on läbinud MI koolituse ja soovivad oma oskusi arendada. Igal kohtumisel on oma kindel teema, mille raames teeme läbi erinevaid praktilisi harjutusi. Harjutustunde juhendavad EMITA treenerid.

Kohtume Tartu Herbert Masingu Koolis (Vanemuise 33) iga kuu kolmandal kolmapäeval kell 15.00-16.30.

21.02.2018 – fookuses kaasamine. Registreeri end SIIN.
28.03.2018 – tähelepanu fookuse seadmisel. Registreeri end SIIN.
18.04.2018 – uurime lähemalt esilekutsumise protsessi. Registreeri end SIIN.
16.05.2018 – läheme detailidesse planeerimisega. Registreeri end SIIN.

Täpsem info: Siim Värv (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Teated