Otsime oma meeskonda abiõpetajaid. Abiõpetaja ülesandeks on toetada klassi- või aineõpetajat õppeprotsessi läbiviimisel ja õpilastele toetava õpikeskkonna loomisel. Võimalik on töötada nii täis- (30 kontakttundi nädalas) kui osakoormusega.

Heal abiõpetajal on lisaks ajale ja tahtmisele olemas ka valmisolek arendada ennast psüühikahäiretega õpilaste õpetamise valdkonnas.

Omalt poolt pakume omanäolist koolikeskkonda ja toetavat kollektiivi, vastutust ja tegutsemisvabadust.

Toetame uut töötajat kutseaastaga, mille käigus omandad esmased teadmised ja oskused tööks autismispektrihäirega, traumakogemusega ja psüühikahäiretega õpilastega.

Huvi korral kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Kui oled huvitatud töötamisest autismispektrihäiretega, traumakogemusega või psüühikahäiretega õpilastega aga ei näe endale päris sobilikku töökuulutust, anna endast siiski julgelt märku.

Siim Värv, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Teated