NB! Vastuvõtuajad on ainult kokkuleppel.

Kooli tugimeeskonda kuuluvad spetsialistid, kes igapäevaselt tagavad vajalikud ja võimalikud tugiteenused koolis. 

Lisaks on koolil olemas mitmeid eraldi korraldatavaid koostööpõhiseid tugiteenuseid, mis on kirjeldatud kooli terviseedenduse lingil.

MEEDIKUD

NimiAmetE-mailVastuvõtuaeg
Kristin Mäger Arst See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Anne Daniel-Karlsen Psühhiaater See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Registreerimine kabinetis 222
Juliana Kõrgekuhi Meditsiiniõde See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. E-R 8.00-16.00
kabinet 129b
Telefon: 5553 1110
Jaana Daniel Meditsiiniõde   E-R 9.00-17.00
kabinet 129b

FÜSIOTERAPEUDID

NimiAmetE-mailVastuvõtuaeg
Ebe Siliksaar Füsioterapeut See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. T 11.00-12.00
kabinet 132

SOTSIAALPEDAGOOGID

NimiAmetE-mailVastuvõtuaeg
Marju Aas Sotsiaalpedagoog, hariduslike
erivajadustega õpilaste õppekoordinaator
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. E 9.00-10.00
Telefon: 55528207
Umberto Dorus Geerts Sotsiaalpedagoog See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Kadri Avamere Sotsiaalpedagoog See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Karola-Sandra Kollom Sotsiaalpedagoog See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

ERIPEDAGOOGID, LOGOPEEDID

NimiAmetE-mailVastuvõtuaeg
Aili Keres Eripedagoog, logopeed See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Liis Rumm Logopeed See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Merje Kivikas Arendusjuht metoodilise töö alal See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Sigrid Kütt Eripedagoog Töösuhe peatatud  
Grete Lanno Eripedagoog See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Riin Tamm Eripedagoog See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Ants Reinmaa Eripedagoog See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

PSÜHHOLOOGID

NimiAmetE-mailVastuvõtuaeg
Laura Leist Psühholoog See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. K 9.00-10.00
Karin Lätt Psühholoog See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. E 13.30-14.30
Sigrid Saveli Psühholoog See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

N 9.00-10.00

Teated