Hea orienteerumishuviline,

2. juunil kutsume Teid osa saama Tartu Herbert Masingu Kooli arenguloost. Meie eesmärgiks on läbi loovate ja omanäoliste ülesannete tutvustada Tartu Herbert Masingu Kooli arengulugu ja tänada Tartu linnavõimu hariduslike erivajadustega õpilastele õppimisvõimaluste loomise eest.
Linnaorienteerumise raames läbitakse linnas 4 erinevat punkti, kus osalejaid ootavad erinevad loovad ja põnevad ülesanded, mis ongi otseselt või kaudselt seotud ka kooli arengulooga. Kõiki osalejaid ootab ürituse lõpp-punktis aga ka paras üllatus: meeskondlikud väljakutsed, mis panevad proovile kõigi osalejate taju, paindlikkuse ning koostöö oskuse.

Ootame üritusel osalema lisaks 1.-12. klassi õpilastele ka THMK partnerite esindajaid kuni 15 liikmelistes meeskondades. Tule koos sõbra või kogu klassiga! Peale kõigi meeskondade registreerumist, pannakse paika täpne järjekord ning stardiaeg ning kõik grupid saavad teate oma orienteerumise algusaja ning kohaga Tartu kesklinnas oma vastutava saatja e-mailile hiljemalt 30.05.

Küsi julgelt lisainfot: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., +372 58044564

REGISTREERU SIIN!