Polygoni Teatrikool on lastele, noortele ja vanematele, kel huvi teatrikunsti, näitlejatöö, loovuse ja isiksuse mitmekülgse arendamise vastu. Katsetele on oodatud kõik alates algklassidest, vanus ja senine kogemus pole määravad.

5. septembril kell 18 TALLINNAS, Polygoni Teatrikooli ruumides, Rävala 8, 7. korrusel
6. septembril kell 18 TARTUS, Polygoni Teatrikooli ruumides Kastanimajas, Kastani 38

Valmista ette üks luuletus ja üks proosapala (A4) peast esitamiseks. Pane selga mugavad riided, mis võimaldavad liikumist.

Tartus ootame 2016 / 2017 õppeaastal katsetele järgmistesse rühmadesse:

  • Algklasside rühm
  • Keskastme rühm (põhikooli õpilased)
  • Polygoni Tartu Stuudio. (15.-25. ealised Tartust ja Tartumaalt

Tartus on veel tulemas:

Täiskasvanutele Tartus üle selle vanuse plaanime sel õppeaastal regulaarseid töötubasid. Piisava osaliste huvi korral võimalik hilisem regulaarne rühm. (vastuvõtt toimub eraldi, registreerimine kuulutatakse välja septembrikuu jooksul)

Õpetajateks on sel hooajal: Tamur Tohver, Aita Vaher, Karin Rask, Kärt Tomingas, Roland Laos, Lennart Peep, Merilin Kirbits, Liina Leinberg, Tanel Tomson, Siim Tõniste, Maarius Pärn.

Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või +372 566 89609

Polygoni Teatrikool on suurim teatrikool Eestis ja ainus, kes pakub järjepidevat professionaalset teatriõpet harrastajatele igas vanuses, sh täiskasvanutele. Kool tegutseb alates 2009. aastast. Koolis õpib üle 200 õpilase.

Iga õppeaasta lõpetame traditsioonilise kevadise avaliku eksam-etendusega. Sel suvel tõi 30+ rühm lavale Jaan Tätte "Sild", mida mängiti Tallinnas ja teatrilaagri raames Vana-Antslas. Suvel on võimalik kõigil vanuserühmadel
osaleda suvises teatrilaagris Tarsil. Teatrikooli lavastusi läbi aegade vaata siit: http://www.poly.ee/teater/lavastused/

Õppetöö koolis on tasuline, õppetasult kehtib tulumaksusoodustus vastavalt seaduses sätestatule.

Lisainfo: http://www.poly.ee/kool/