Õpi ülikoolis juba täna!

Tallinna Ülikooli Õpilasakadeemia alustab 13. õppeaastat, noortel on taas võimalus kursustel osaleda. Valikus on seitse erinevat kursust, seda nii kommunikatsiooni, psühholoogia, meedia, eripedagoogika, võõrkeelte kui ka projektijuhtimise valdkonnas.

Sügissemestrile registreerimine kestab 22. septembrini. Ühe kursuse osalustasu semestris on 25 eurot. Õpilasakadeemia on mõeldud neile, kes õpivad gümnaasiumis või kutsekoolis või on need lõpetanud juba varem, aga otsivad alles oma teed. Kursusi viivad läbi Tallinna Ülikooli õppejõud ja oma ala asjatundjad. Esmakordselt on *üks kursustest inglise keeles*.

 

Õppetöö toimub enamasti üle nädala laupäeviti. Ühe kursuse maht vastab kahele ainepunktile, neid on võimalik üle kanda, kui asuda õppima mõnda ülikooli või kutsekooli. Mitmed keskkoolid pakuvad võimalust Õpilasakadeemia kursusega asendada kooli valikaineid või lausa koolieksami.

Sel kevadel lõpetas Õpilasakadeemia positiivselt 103 noort üle Eesti. Ühtekokku on lõpetajaid 12 õppeaasta jooksul olnud 4822. Õpilasakadeemia koostööpartnerid on Haridus- ja Teadusministeerium, Eesti Õpilasesinduste Liit, Seiklusministeerium ning CityJungle elamusgolf.  Tallinna Ülikooli Õpilasakadeemia alustas tegevust 2004. aasta sügissemestril viie kursusega.

Täpsem info kursuste kohta:

http://www.tlu.ee/et/koolitus/akadeemia/sygissemestri-kursused

Õpilasakadeemia KKK: tlu.ee/akadeemia/KKK

Facebook: facebook.com/akadeemia

Täiendav info: Marge Tänava, Õpilasakadeemia projektijuht Telefon: 640 9369, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.