Tartu loodusmaja pargis külvatakse parmupilli saatel rukist!

Kõik endised ja uued õpilased on oodatud reedel, 2. septembril kell 16.00 Tartu loodusmajja, kus tervitame uut kooliaastat rukkikülvi, parmupillimuusika ja Tarkusenädalal maalitud kivimandala avamisega.

Reedel saab loodusmajas tutvuda ringide tegevusega ja kohtuda juhendajatega. Avatud on loomatuba ja piiluda saab ka teistesse ruumidesse. Ühiselt istutame loodusmaja juurde väikse kuusepuu. Kaetud on piknikulaud värskelt küpsetatud rukkileiva ja sügisandidega.

Loodusmajas alustavad 5. septembrist tunniplaanijärgset tegevust 2 erinevat loodusringi eelkooliealistele õpilastele ja 13 looduse ja tehnoloogia suunaga huviringi kooliõpilastele.

„Loodusmaja huviringid on aasta-aastalt muutunud teaduspõhisemaks. Nii tegeldakse alates 7. klassist loodusringides praktiliste loodusteadustega,“ tutvustab huvikooli direktor Signe Söömer. „Koostööd teeme Tartu ülikooli loodusmuuseumiga, kus töötavad meie ühised zooloogiaringid. Loomasõprade ringe oleme avanud sel õppeaastal rohkem, et kõik huvilised saaksaid osaleda. Uue ringina alustab taimetarkade huviring, kus tutvutakse nii taimekasvatuse, iluaianduse kui ka taimeseadega.“

Juba viiendat aastat toimuv huvikooli avapiknik loodusmajas on traditsiooniline algus kooliaastale, kuhu on oodatud kogu pere!

Lisainfo:
Signe Söömer
Huvikooli direktor
Telefon: 515 7750
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.tartuloodusmaja.ee