Iga uue õppeaasta alguses tuleb lapsevanemal e-keskkonnas Arno tellida oma lapsele koolitoit - valida sobiv koolilõuna pakett, vajadusel lisaks hommikupuder või pikapäevarühma eine. Koolilõuna pakett tuleb valida ka
kõigil 1.- 4. klassi õpilaste vanematel ning tasuta koolilõuna taotlejatel.

Lapsevanem tasub koolitoidu eest Arnos sobiva pangalingi kaudu hiljemalt toitlustamiskuule järgneva kuu 10. kuupäevaks. Koolitoidu makset sooritades kuvatakse ekraanile õpilase koolitoidu saldo. Lubatud on teha ka ettemaksu.

Tasuta toidu avaldused, koos põhjendusega, tuleb esitada 5-9. klassi ning gümnaasiumi lapsevanematel, kelle elukohaks on Tartu linn. Avaldused palume esitada paberkandjal juhiabile hiljemalt 7. septembriks.

Teiste valdade/linnadega tuleb lapsevanemal pöörduda otse toitlustaja poole, kes siis Arnosse märke teeb, et on tasuta sööja, ning toitlustaja suhtleb ka selle valla/linnaga, kes ütleb, millise osa nad tasuvad.

Ülejäänud toitlustamise ning ARNOga seonduv info asub siin: https://www.tartu.ee/et/uldhariduskoolid#koolitoit

Nagu ka eelmisel aastal, on 1-4. klassi õpilastele elukohast sõltumata tasuta toit. Pikapäevarühma toit, hommikupuder ning muu pakutav toit on tasuline ning hinnad on nähtaval ARNOs.

Küsimuste korral pöörduge klassijuhataja või sotsiaalpedagoog Madli Põldoja (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) poole.