Huviringiga liitumiseks täita avaldus ja saata See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tuua juhiabi kabinetti.

Esmaspäev

 Kellaaeg  Nimetus  Vanus  Juhendaja  Ruum
11:40-12:35 Robootika 1.-3. klass Urmas Heinaste Aula
12:45-14:00 Robootika 4.-5. klass Urmas Heinaste Aula
14:35-16:25 Tehnoloogia ring KÕIK Heikki Põldma 415A
13:40-15:20 Rahvastepall/Jalgpall 4.-6. klass Kervin Kull Spordisaal
15:30-16:45 Cajon/trummiring 4.-9. klass Kervin Kull B-303
17:20-18:30 Jalgpall 10.-12. klass Kervin Kull Tabivere

Teisipäev

 Kellaaeg  Nimetus  Vanus  Juhendaja  Ruum
11:50-12:35 Inglise keele ring 1.-3. klass Maila Lubi 322
14:00-15:00 Video- ja filmiring 7.-12. klass Sander Sassi 323a/Aula
10:45-11:45 Cajon /trummiring 1.-3. klass Kervin Kull Aula
12:45-13:30 Lauatennis 4.-12. klass Reet Juurik 0-korrus
14:35-15:20 Lauatennis 4.-12. klass Reet Juurik 0-korrus
15:40 -16:25 Lauatennis 4.-12. klass Reet Juurik 0-korrus

Kolmapäev

 Kellaaeg  Nimetus  Vanus  Juhendaja  Ruum
14:35-15:20 Robootika 6.-7. klass Urmas Heinaste Aula
13:40:14:30 Robootika 4.-5. klass Urmas Heinaste Aula
11:50-12:35 Robootika 1.-3. klass Urmas Heinaste Aula
11:50-12:35 Sotsiaalsete oskuste ring 2.-3. klass Sotsiaalpedagoogid/Psühholoogid 222
18:30 Jalgpall 10.-12. klass Kervin Kull Tabivere
9:20-10:35 Rahvastepall/Jalgpall 1.-3. klass Kervin Kull Spordisaal
14:35-15:20 Rahvastepall/Jalgpall 4.-9. klass Kervin Kull Spordisaal
15:30-17:20 Ujumine 2.-5. ja 6-12. klassid Mai Laas Ujula

Neljapäev

 Kellaaeg  Nimetus  Vanus  Juhendaja  Ruum
11:50-12:35 Inglise keele ring 1.-3. klass Maila Lubi 137
14:00-15:00 Video- ja filmiring 7.-12. klass Sander Sassi 323a/Aula
15:45 Koolibänd 8.-12. klass Kervin Kull B-303. B-308
14:35-15:20 Draamaring 4.-7. klass Siim Rahnu Aula
11:50-12:35 Meisterdamine 1.-5. klass Maila Lubi 319

Reede

 Kellaaeg  Nimetus  Vanus  Juhendaja  Ruum
14:30-16:00 Puutöö 4.-9. klass Marko Kuusik 415A
14:35-15:20 Draamaring 8.-11. klass Siim Rahnu  
13:40-14:25 Lauatennis 4.-12. klass Reet Juurik 0-korrus
14:35-15:20 Lauatennis 4.-12. klass Reet Juurik 0-korrus
15:40-16:25 Lauatennis 4.-12. klass Reet Juurik 0-korrus

Teated